81 dnů do Vánoc ♥

Prosinec 2010

Zítra tu nebudu :-) jsou VÁNOCE

23. prosince 2010 v 20:06 | *PeťulQa*
Ahoj jen jsem vám chtěla napsat že vánoční úklid jsem tak ve dvě dodělala a pak jsme s našima jeli nakoupit a potom jsme jeli za babičkou.Teď jsme dodělali přípravy na zítřek :-) No dneska se budu dívat asi na nějakou pohádku je tam docela dobrý program :-) Jiank jsem vám chtěla napsat že tu asi nebo spíš určitě zítra nebudu jsou totiž vánoce a to by člověk neměl tvrdnout u PC.No tak jsem vám chtěla popřát Veselé Vánoce,hodně dárečků,pohody a ať se vám všechno vyplní :-) Mějte se krásně

Santa má bráchu

23. prosince 2010 v 11:58 | *PeťulQa* |  Filmy
http://www.citymovie.cz/images/Santa_ma_brachu_%5BFRONT%5D_%5BCZ%5D.jpg
Můj názor:No já jsem se na to dívala a je to vážně super.Myslela jsem že to bude blbost ale nakonec jsem to zkoukla a moc se mi to líbilo :-)

Obsah:
Toto je pohádka, kterou jste ještě neslyšeli. Veselý a povzbudivý příběh Freda Clause, Santova bratra a úplného protikladu. Fred vyrostl ve stínu svého svatého bratra a stal se z něho zachmuřený bručoun, který už nevěří na Vánoce. Ale jednoho kouzelného prosince Fred vyrazí první sobí třídou na sever, protože zjistil, že Santa je v maléru: objevil se totiž záludný expert v oboru výkonnosti, který chce úplně zrušit Vánoce. Fred pomůže a přitom znovu objeví, co pro člověka znamená rodina. Na saních plných legrace přijíždí Vince Vaughn, Paul Giamatti, Miranda Richardson, Rachel Weisz, Kathy Bates, Kevin Spacey a spousta dalších dárečků.
http://media.port-network.com/picture/instance_1/233985_1.jpg

Staročeské Vánoce

23. prosince 2010 v 8:36 | *PeťulQa* |  Vánoce
Svátečnímu hodování předcházel půst. Za starých dob se přísně dodržoval po celý advent.
Štědrovečerní hostina bývala z celého roku nejbohatší a byla opředena spoustou zvyků, které měly zabezpečit hojnost i zdraví a šťastný život rodiny po celý rok.
Se připravovali od rána. Štědrovečerní menu se vycházelo z toho, co bylo doma k dispozici, co se v létě urodilo, vypěstovalo, usušilo a uskladnilo. Ale ryba na stole našich předků se začala objevovat pouze v 19. století, a do té doby byla považována spíš za jídlo postní. Velký dostatek jídla na štědrovečerní tabuli byl zárukou blahobytu v příštím roce. Přebytek se pak dával dobytku, kořenům stromů v zahradě a studni - aby dávali nadále vodu a obživu.

23.12. zítra jsou VÁNOCE :-)

23. prosince 2010 v 8:32 | *PeťulQa*
http://www.vanoce.biz/wp-content/uploads/nevhodny.jpg
Ahoj tak dneska konečně doma..Ale nebudu se jen tak povalovat asi budu dělat další velkej vánoční úklid...tky nemůžete uvěřit že jsou zítra VÁNOCE??já jsem z toho úplně mimo...no tk dneska sem asi něco přidám a pak budu dělat ten úklid...jinak jsem vám chtěla říct že články sem budu přidávat asi do tří králů no a pak se tu uvidíme až příští rok možná o sobě dám vědět ale rozjede se to zase až před vánocema....jinak včera ve škole byla besídka skvělá....ale štval mě tam jeden magor :D z naší třídy..ale tk to je jedno...tak já jsem du už konečně něco dát...mějte se hezky :-)

22.12.2010_ps:díky moc za návštěvnost

22. prosince 2010 v 6:28 | *PeťulQa*
http://vanoce.ful.cz/img/vanocni-stromecek.jpg
Ahoj lidičky,tak si tak ráno zapnu počítač a zapnu si blog.cz jen tak se kouknu jaké články byli nejčtenější...pak se kouknu kolik je tu lidí a čumim s otevřenou pusou...včera tu bylo 387 lidí a to jsem myslím přidala jen dva články a když jsem šla spát tak tu byli nějak 250 lidí možná to ani ne... :-) takže vám moc děkuju že sem chodíte vůbec tomu nemůžu uvěřit :-)....jinak dneska máme ve škole čtyři hodiny besdíku :-)..už se docela těším všechny dárečky mám připravené v tašce :-) snad se holkám budou líbit...no a co vy??máte ve škole tky besídku??a těšíte se na Vánoce??já jo nemůžu uvěřit že už jsou za dva dny...tak se opatrujte a mějte se hezky pa


Křeček Mireček-Rolničky

21. prosince 2010 v 6:19 | *PeťulQa* |  Videa
:D :D :D určo všichni znáte z Comebacku :-)

Tele Tele-Ježíšku,panáček

20. prosince 2010 v 16:24 | *PeťulQa* |  Videa
:D :D :D

Lucie Vondráčková-Vánoční strom (videoklip) verze 2010

20. prosince 2010 v 9:10 | *PeťulQa* |  Videa
tak dávala jsem sem od Lucky Vondráčkoví písničku vánoční strom a pak jsem si vzpoměla že jsem jednou na óčku viděla vánoční klip od Lucky a byla tam pěkná písnička tak to hledám a je to vánoční strom akorát d videoklipem a verzí z tohohle roku :-)
je to moc krásný videoklip :P :-* tak vám to sem ještě dávám

                        


Lucie Vondráčková-Vánoční strom

20. prosince 2010 v 8:19 | *PeťulQa* |  Videa
strašně moc se mi líbí tahle písnička od Lucky Vondráčkoví :-) ♥♥♥