81 dnů do Vánoc ♥

Srpen 2012

Design o.8

30. srpna 2012 v 21:46 | *PeťulQa* |  Vzhled blogu
No, ze začátku se mi ten design moc nelíbil, ale trochu jsem to doladila a je celkem fjan, ale možná je to tím že se mi hodně líbí fialová barva :))))

Nový design ;)

30. srpna 2012 v 19:22 | *PeťulQa*
No jdu zkoušet sem dát nový design, ale třeba tu nakonec zůstane ten starý =D Tak se nelekejte co se to tu děje :DDD

117 dnííí ;))

30. srpna 2012 v 19:16 | *PeťulQa*
Ahoj, tak 117 dní. No myslím, že to rychle uteče :) Dneska jsem si říkala, že se těším na Vánoce a pak jsem si ale řekla jaký to pak bude. O Vánocích to už bude něco kolem 4 měsíců co budu na nové škole. No, ale myslím, že to snad zvládnu a už o tom musím přestat přemýšlet :D Jinak dneska jsem si hodně prohlížela blog. Řekla jsem si, že projedu všechny články, ale zabralo by mi to hodně času tak jsem asi u třicátýho článku přestala :D Taky jsem dneska zjistila, že mi nefungovaly nějaký rozcestníky, tak jsem je musela dávat do pořádku. A jak jsem se tak dívala na ten blog tak se mi nějak přestal líbit aktuální design :D Musím ho zase změnit, ale nevím kdy xD A taky nemám žádnej nápad jak by to mělo vypadat. Jinak jsem si taky říkala, že bych už mohla začít kupovat nějaký vánoční dárky. Nechci to všechno kupovat na poslední chvíli a taky se bojím, že bych všechny peníze utratila za hadry pro sebe :D Toho já jsem schopná vždycky xD Tááákže jsem si řekla, fajn už něco musím koupit, ale nevím vůbec co a taky komu. Mimochodem dneska sem možná přidám nějaký pravidla pro SB, ale asi i jiný články jestli ještě bude čas a nálada ;))) Jo a taky jsem chtěla nějakou novou přezdívku, ale nevím jakou, takže kdyby měl někdo nějaký nápad napište mi, všechny návrhy uvítám :)) A co jinak vy? Už máte nějaké dárky na Vánoce? A vůbec, těšíte se taky tolik jako já ? :DDD Mějte se krásně ;)
Vaše *PeťulQa*

Velká vánoční jízda // Arthut Christmas

30. srpna 2012 v 19:08 | *PeťulQa* |  Filmy
Vánoce se rychle blíží, jak ale Santa zvládne dovést dárečky všem dětem na celém světě za jednu noc? Existuje opravdu Severní pól? A proč, když děti na googlu hledají život na Severním pólu nikde nic nevidí? Tohle vše se dozvíte ve fantastickém vánočním filmu Velká vánoční jízda.
Arthur je druhý syn Santy Clause a Vánoce jsou pro něj posvátným dnem plným radosti a veselí. Jeho táta a bratr však tenhle pocit už pár let nemají a starají se jen o bezproblémové doručení dárků pomocí moderních technologií. Když však jedné holčičce z Anglie zapomenou dárek doručit Arthur a jeho děda, který byl Santou před mnoha lety opráší staré sáně, zapřáhnou soby a vyráží společně na dobrodružnou cestu plnou nástrah s jediným cílem - doručit dárek včas a neobrat tak o kouzelný moment z nalezení vysněného dárku pod stromečkem ani jedno dítě. Stihnou dárek doručit než vyjde slunce? A který syn se nakonec stane novým Santou? To vše se dozvíte v téhle bláznivé animované pohádce, která jistě nadchne všechny milovníky vánočních filmů.

Kakaové kostičky

29. srpna 2012 v 11:15 | *PeťulQa* |  Cukroví
Mňam ořechy :D :* Vypadá to celkem dobře. Že by nový recept na Vánoce?? :)
Ingredience:
3 vejce
140g cukru
250g polohrubé mouky
1 lžička prášku do pečiva
1 lžička jedlé sody

118 dní :))

29. srpna 2012 v 10:24 | *PeťulQa*
Tak do Vánoc zbývá ještě 118 dní. Nevím jestli mám říkat ještě 118 dní nebo už jen. No, ale to nwa i tak se těším :D Už sepisuju seznam co si budu přát za dárky a je toho teda moc a taky už přemýšlím co budu za dárky kupovat, co doma bude za výzdobu atd. Jo, přiznám se, už jsem poslouchala i nějaký koledy :D Ale když doma řeknu něco o Vánocích tak se na mě koukají jak na blázna :D No prostě ty blbý rodiče. Tak já zase jdu páá ;)

28.8.2012 aneb Majk má narozky :DDD

28. srpna 2012 v 11:46 | *PeťulQa*
Ahoj, tak Vám chci jen oznámit, že na ty Vánoce se těším rok od roku dřív :D A už mě to celkem štve, protoýže pak na ty Vánoce i dýl čekám :D No jinak včera už jsem se začala i dívat na pohádky který dávaj na Vánoce :DDD Už se moc těším a už taky vymejšlím nějaký dárky co budu kupovat. No, ale to je ještě daleko :) Mimochodem vím, že se to netýká Vánoc, ale dneska má narozky Majk Spirit :D Sorry, že to tu píšu, ale já ho prostě úplně žeru. Má skvělý songy a hlavně skvělý texty ;))) A je mi jedno, že Vám se nelíbí :D MĚ JO
Dneska je mu 28 :)))


Kusovka 22

27. srpna 2012 v 13:33 | *PeťulQa* |  Obrázky na Téma...
Další vánoční kusovka ... :)

Lucie Bílá - Být dítětem svítícím

27. srpna 2012 v 12:36 | *PeťulQa* |  Koledy,písničky
Ahoj, tak dneska jsem si vzpomněla co mi přišlo poštou před nevím kolika měsíci. Chvíly jsem totiž sbírala autogramy, možná ještě začnu. Před několika měsíci jsem tedy napsala o autogram Lucii Bílé. A po čase mi přišel nejen autogram ale i DVD s největšími hity a taky DVD Být dítětem svítícím. Byla jsem strašně moc ráda :) No a tak se teď dívám na DVD. Je tam pár videklipů, ale protože se mi seká PC tak jsem to nedodívala do konce. Lucka zpívá fakt úžasně a koledy a Vánoční písničky v jejím podání se mi vážně líbí :)))Teď si furt zpívám Být dítětem svítícím :DDD

Foto co mi přišlo ;)

Za humny je drak (pohádka) 1983

27. srpna 2012 v 11:55 | *PeťulQa* |  Filmy

Za humny je drak - Za humny je drak
Hodnocení: 5/5
Podle mě je to naprosto úžasná pohádka. Tyhle starý československý pohádky se mi snad líbí ještě víc než ty nový. Je tam úžasné obsazení herců. Např. Ivana Andrlová, Josef Kemr, Jan Šťastný, Jiří Císler a spousta další... Líbí se mi tam jaký tam nosí princezna Viola šaty :D Žádný prostě načančaný, ale krásný jednoduchý šaty. Takový pohádky by se teď měli zase začít točit, ale neříkám, že teď máme špatné pohádky :))
Popis
V jednom království v lese, kde žije a pracuje uhlíř Patočka, se usadí dobrácký drak Mrak. Královi lokajové na něho narazí při lovu a celí vyděšení jdou zprávu předat králi. Ten právě pořádá oslavu narozenin své dcery Violy. Vrchní lovčí vylíčí draka v hrůzných barvách a král usoudí, že drak bude podle tradice chtít královskou dceru. Vyhlásí tedy odměnu za zabití draka, nikomu se však do boje s ním nechce. Jediný, kdo se přihlásí, je princeznin milý, loutnista Marian, kterého však král nemá rád, a tak ho vyhodí. Princeznu chce tedy zachránit její bratr Jan, tomu to zase král nechce dovolit.