81 dnů do Vánoc ♥

Prosinec 2012

Veselé Vánoce

23. prosince 2012 v 11:40 | Peťule*
Ahoj, asi tu zítra nebudu tak vám jen tak v rychlosti chci popřát Veselé Vánoce, hodně dárků a hlavně hodně štěstí a zdraví. A ať jsou tyhle Vánoce ty nejkrásnější :)

21.12.2012

21. prosince 2012 v 14:12 | Peťule*
Ahoj, tak je konečně pátek :) Ve škole jsem byla jen 3 hodiny, s holkama jsme si dali dárky, jedli jsme cukroví a chtěli jsme se dívat na film ale nakonec všichni jsme hrály dobyvatele :D Popravdě jsem si teda besídku představovala líp no :DDDD Ale tak hlavní je že už jsem doma a do školy se jde po novým roce. Popravddě ani přesně neívm kdy :DDD Dneska mám v plánu to, že udělám trochu menší úklid ve skříni s oblečením :D A večer přijde Teres a dáme si dárky ;) Tak snad se jí to bude líbit :D Jo a taky jsem dneska dokoupila poslední dárek. Šálu pro tátu, snad jsem vybrala dobře ;) :) A taky pro sebe jsem si koupila košily v Tally Weijl :) No jinak nevím jestli se sem do Vánoc dostanu, protože mám strašně málo času :DD Ale možná přednastavím články a něco přidám :) ;)

Můj 20.diplomek

19. prosince 2012 v 20:27 | Peťule*
Děkuju moc :)

Eiffelovka na Vánoce :)

19. prosince 2012 v 20:22 | Peťule* |  Ve světě
Nádherný : )

Zimní móda o.3

19. prosince 2012 v 11:39 | Peťule* |  Zimní móda
Tak další várka : )

Debilní kecy na Vánoce

18. prosince 2012 v 10:30 | Peťule* |  Videa
Tak jako něco je fakt trefný :D Třeba jdetě do prdele se Santou. Sněžíííí :D To jsou Vánoce jak prase bez sněhu ty vole :D Nááástěnku chci za ženu xDDDDDDDDDDDD Zlatý prasátko :D Ale jebáát xD Ponoooožky a ten svetr :FFF Ne, sorry ale něco fakt úplně souhlasí :)
Těmhle videím fakt fandím, jsou to úplně úžasný klucíí :D ;)

Švestky v čokoládě

16. prosince 2012 v 16:31 | Peťule* |  Cukroví
Tak tohle děláme už asi 2 nebo 3 roky :) Dneska to zrovna budeme dělat. Je to nepečené cukroví a je to moc dobrý ;) Taky to můžete zkusit :)

INGREDIENCE
Sušené švestky (bez pecek) - 30 ks
Mandle - 30 ks
Rum - 250 ml
Čokoláda na vaření - 150 g
Ztužený tuk - 50
Ořechy (nebo strouhané mandle na obalení)

POSTUP PŘÍPRAVY RECEPTU
Sušené vypeckované švestky, spaříme, namočíme na hodinu do rumu. Potom místo pecky vložíme celou oloupanou mandli a necháme oschnout. Ve vodní lázni rozehřejeme čokoládu se ztuženým tukem. Švestky napíchneme na špikovací jehlici, namáčíme v čokoládové polevě a obalujeme ve strouhaných mandlích nebo ořeších. Necháme uschnout a podáváme v papírových košíčkách.

SONVO - 2.kolo

16. prosince 2012 v 10:36 | Peťule* |  Soutěže
Je tu 2.kolo SONVO (soutěž o nejhezčí vánoční ozdobu)
Můžete si začít shánět hlasy.
Kdyby bylo něco špatně nebo byste měli nějaké otázky napište do komentůů ;) :)
2.kolo bude končit 22.12.2012
Hlasujte jaká vánoční ozdoba se vám líbí nejvíce :)
V minulém kole vypadlya Christmas girl :)
Soutěžící
Teres
Obrázek:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16.12.2012 - 3. adventní neděle

16. prosince 2012 v 9:32 | Peťule*
Hojec :))) Tak a je tu 3.adventní neděle ;) Už se to blíží.. Tak hlavně aby nebyl ten konec světa :D No takže my jsme s maminou udělaly asi 6 druhů cukroví, ale ještě budeme dodělávat ;) Dárky už mám skoro všechny zabalený a ještě jeden musím dokoupit. Jo a včera jsme byli ve Freeportu a v City Parku. Vybrala jsem si tam dárky k vánocům. Fakt moc krásný :D To vám pak nafotím a dám sem po Vánocích :D Jinak se moc omlouvám, že nepíšu ale není moc času. A taky se omlouvám že už jsem neukončila SONVO. Dneska sem dám 2.kolo ;)) Jo a mimochodem taky jsme včera byli s maminou, tetou a babičkou na koncertě operního pěvce Pustiny. Bylo to fakt krásný :) A na trzích v Jihlavě jsem taky byla ale vůbec nic tam nemají :D No to je asi tak všechno. A co by byli jste taky takhle někde ? A kolik máte druhů cukroví ? :) ;)
Please, hlasujte pro mě TADY . Jsem tam jako Peťule*. Hlas vám klidně oplatím ;)

Zimní móda o.2

14. prosince 2012 v 8:00 | Peťule* |  Zimní móda
No tak jsem to zase našla na lookbooku :)